Şartlar ve koşullar

beyanı:

www.cad-steel-tr.net ("Web Sitesi"), www.cad-resource.com Limited ("Şirket") tarafından işletilmekte ve işletilmektedir.

Şartlar ve Koşulların Kabul Edilmesi:

Web Sitesine erişiminiz ve kullanımınız yalnızca bu Hüküm ve Koşullara tabidir. Web sitesini kullanarak, bu bildiride yer alan şartlar, koşullar ve feragatnameleri tamamen kabul etmiş olursunuz. Bu Hüküm ve Koşulları kabul etmiyorsanız, Web Sitesini hemen kullanmayı bırakmalısınız.

değişiklikler:

Şirket, bu Şartlar ve Koşulları, bildirimde bulunmaksızın veya bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutar. Şirket herhangi bir değişiklik veya değişiklikten sorumlu değildir. Değişikliklerden sonra Web Sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğinizi gösterecek sayılır.

Üçüncü taraf web siteleri:

Web sitesi, başkaları tarafından kontrol edilen ve bakımı yapılan üçüncü şahıs web sitelerine bağlantılar içerebilir. Üçüncü şahıs web sitelerine yapılan linkler, bu web sitelerinin onaylanması için yorumlanmamalı ve siz böyle bir web sitelerinin içeriğinden veya erişilebilirliğinden Şirket sorumlu değildir.

Bağlantılar:

Sizinle şirketiniz arasındaki yazılı bir sözleşmede aksi belirtilmediği sürece, Şirket'in bağlantı politikasına aşağıdaki şekilde bağlı olmalısınız: (1) Web sitesine yapılan herhangi bir bağlantı, açıkça "CAD-Steel" veya "CAD-Resource Steel" olarak işaretlenmiş bir bağlantı olmalıdır Bölümler". (2) Bağlantıların görünümü, konumu ve diğer yönleri, Şirketin isimleri ve ticari markaları ile ilgili şerefiye zarar verecek veya sulandıracak şekilde olmayabilir, (3) bağlantı www.cad-steel-tr.net (4) bağlantıların görünümü, konumu ve diğer nitelikleri, kuruluşunuzun veya kuruluşunuzun Sponsorluk yaptığı, bağlı bulunduğu veya Şirketle ilişkili olduğu yanlış veya yanıltıcı görünümü yaratmayabilir. (5) bir kullanıcı tarafından seçildiğinde, bağlantı Web Sitesini tam ekranda göstermeli ve bağlantı web sitesinde bir "çerçeve" içinde olmamalıdır ve (6) Şirket, herhangi bir bağlantıya ilişkin herhangi bir bağlantının onayını iptal etme hakkını saklı tutar zaman ve tamamen takdirindedir.

Telif Hakkı:

AutoCAD, Autodesk Inc'in kayıtlı ticari markasıdır. Microstation, Bentley Systems Inc'in tescilli ticari markasıdır.

Şirket hiçbir şekilde "Autodesk Inc." ile bağlantılı değildir. veya "Bentley Systems Inc."

Web sitesi içeriğinde görünebilecek diğer tüm ürün adları veya ticari markalar ilgili telif hakkı / ticari marka sahiplerine aittir. Şirket, Web sitesi tasarımına, grafiklerine ve metinlerine, sınırlama olmaksızın, telif hakkına sahiptir.

Bu sitedeki tüm CAD verileri, şirketin orijinal eseri olup Şirketin yazılı izni olmadan satılamaz veya dağıtılamaz.

Uygulanabilir yasa:

Bu Hükümler ve Koşullar, İngiltere kanunlarına göre yönetilecek ve yorumlanacak ve burada, İngiliz mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine sunulacaktır.

Kıdem:

Bu Şartlar ve Koşullardan herhangi biri, herhangi bir nedenle yetkili mahkeme tarafından geçersiz, yasadışı veya uygulanamaz olarak tespit ediliyorsa, bu Şart veya Koşul kesilir ve kalan Şartlar ve Koşullar geçerliliğini korur ve yürürlükte kalır ve yürürlüğe girer ve bağlayıcı ve uygulanabilir olmaya devam et.

Tazminat:

Sizin tarafınızdan herhangi bir ihlalden kaynaklanan Şirket'e karşı açılan herhangi bir talep ya da eylemle ilgili Şirket, çalışanlarını ve temsilcilerini, tüm yükümlülük, hukuki ücret, hasar, kayıp, masraf ve diğer giderlerden zararsız ve tazmin etmeyi kabul edersiniz. işbu Şartlar ve Koşullar veya ortaya çıkan diğer yükümlülükler
Web sitesini kullanmanız dışında.

Feragatnameler ve Sorumlulukların Sınırı:

Web sitesi, tatmin edici kalite, belirli bir amaca uygunluk dahil ima edilen garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın açıkça veya örtülü olursa olsun herhangi bir garanti vermeden veya herhangi bir garanti vermeden "OLARAK" ve "OLDUĞU GİBİ" temelinde sağlanmıştır. , ihlal etmeme, uyumluluk, güvenlik
ve doğruluk.

Şirket, kanunların izin verdiği ölçüde, Web Sitesini kullanmanızla veya dolayısıyla dolaylı veya dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kayıp için sorumlu tutulamaz. Şirket web sitesinin işlevselliğinin kesintiye uğramayacağı veya hatasız olacağı, kusurların giderileceği veya Web Sitesinde veya barındığı sunucunun virüslerden veya zararlı veya yıkıcı olabilecek herhangi bir şey içermediği konusunda hiçbir garanti vermemektedir.